Nasz profile

Wiedza o finansach na wyciągnięcie ręki!

Cała Polska

Wiedza o finansach na wyciągnięcie ręki!

Wiedza o finansach na wyciągnięcie ręki!

We współpracy z Parlamentem Studentów RP i w ramach akcji #studentsamwdomu zapraszamy do udziału w webinarach wszystkich studentów zainteresowanych tematyką finansów osobistych!

Nasi Partnerzy z BIK S.A., GPW i e-Service podczas trzech godzinnych spotkań wprowadzą Was w tajniki finansów, które przydadzą się w codziennym życiu!

Webinary WIB dla studentów:

2 czerwca, godz. 18.00
„e-Płatności w praktyce!”

4 czerwca, godz. 12.00
„Postawy kredytowe czyli jak Polacy zaciągają i spłacają kredyty”

11 czerwca, godz. 12.00
„Oszczędzanie i inwestowanie na studencką kieszeń”

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia Wydarzenia „Student sam w domu” na Facebooku.

Zapisujcie w kalendarzach i słyszymy się już niedługo!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę