Nasz profile

KONKURS „DOKTORAT WDROŻENIOWY”

Cała Polska

KONKURS „DOKTORAT WDROŻENIOWY”

KONKURS „DOKTORAT WDROŻENIOWY”

Interesujesz się praktycznym wymiarem nauki? Dostrzegasz wokół siebie problem, który można rozwiązać? A może masz pomysł, jak usprawnić istniejące już rozwiązania? Jeśli tak, to doktorat wdrożeniowy może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, umożliwiając połączenie kariery zawodowej z karierą naukową!

Nie musisz jednak rekrutować się na doktorat wdrożeniowy, aby wziąć udział w naszym konkursie. Wystarczy, że posiadasz status studenta, masz pomysł i chcesz wygrać wartościową nagrodę!

Na czym polega nasz konkurs?

Konkurs zakłada opracowanie pomysłu na wdrożenie, rozwiązującego obecny problem lub usprawniającego funkcjonowanie istniejącego już rozwiązania. Za zgłoszenie do konkursu uznaje się przesłanie we właściwej formie do 22 czerwca 2020 roku swojego pomysłu na podany poniżej adres mailowy.

Chcemy, aby studenci, którzy interesują się nauką i zastanawiają się nad swoją karierą po studiach, mogli poznać ideę programu doktoratów wdrożeniowych. Jeśli to właśnie Ty jesteś taką osobą to  poprzez udział w konkursie możesz zgłębić informacje dotyczące programu, przemyśleć swój pomysł i przy okazji wygrać wartościowy sprzęt elektroniczny, który z pewnością przyda się w dalszym rozwoju.

Jakie są formy zgłoszenia?

Swój pomysł możesz zgłosić w jednej z poniższych form:

  • praca pisemna (do 10 000 znaków) w formacie .pdf,
  • prezentacja multimedialna (do 15 slajdów) w formacie .ppt, .pptx lub .pdf,
  • nagrania wideo (do 5 minut) w formacie .mp4.

Uwaga! Zgłoszenia w przesłane w innej formie, niż jedna z powyższych, nie będą brane pod uwagę.

Co powinno zawierać moje zgłoszenie?

Abyśmy mogli w pełni ocenić przesłany pomysł, zgłoszenie powinno uwzględniać:

  • krótkie streszczenie pomysłu,
  • informację o obszarze nauk w jakim pomysł byłby realizowany,
  • opis sytuacji, która skłoniła Cię do wymyślenia pomysłu,
  • wskazanie potrzeb na jakie odpowiada pomysł,
  • wskazanie i opisanie grupy lub grup odbiorców,
  • opis rozwiązania problemu lub innowacji,
  • opis korzyści, jakie niesie za sobą wdrożenie pomysłu.

Nagrody w konkursie

Nagrodzimy trzy najwyżej ocenione przez komisje zgłoszenia. Nagrodami w konkursie są:

za I miejsce – Tablet SAMSUNG Galaxy TAB S5e wraz z klawiaturą Samsung Book Cover Keyboard

za II miejsce – Czytnik e-booków Amazon Kindle

za III miejsce – Opaska Smartbank Huawei Band 4 Pro

Termin zgłoszeń

Zgłoszenie możesz wysłać do 22 czerwca 2020 roku na adres ofma@wib.org.pl. Dopuszczane jest również przesłanie zgłoszenia poprzez wetransfer (z wcześniejszą informacją mailową o takiej formie przesłania zgłoszenia). Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z REGULAMINEM.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę