Nasz profile

My Music – krakowska piosenka poetycka II edycja

Kraków

My Music – krakowska piosenka poetycka II edycja

My Music – krakowska piosenka poetycka II edycja

Startuje II edycja wojewódzkiego konkursu My Music – krakowska piosenka poetycka.

Zapraszamy do udziału w muzycznej przygodzie – na tropie krakowskiej piosenki poetyckiej! Może być to inspirująca lekcja poszukiwania, odkrywania i spotkania z Mistrzem – z najwybitniejszymi twórcami związanymi z Piwnicą pod Baranami, Klubem pod Jaszczurami czy ulicą Bracką, jak Grzegorz Turnau, Ewa Demarczyk czy Marek Grechuta, a także autorami tekstów piosenek, które wykonywali, jak chociażby Leśmian, Tuwim czy Lipska.

Terminarz:

– 8 listopada 2020 – termin nadsyłania zgłoszeń,

– 17 listopada 2020, godz. 10.00 – przesłuchania konkursowe i omówienia.

*Laureaci I edycji (I, II, III miejsce) nie mogą ponownie wziąć udziału w konkursie.

Zgłoszenia należy przesłać e-mailem na adres konkurs.sckm@gmail.com wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia oraz podpisanym oświadczeniem do dnia 8 listopada 2020 r.

W jury zasiądą:
Lidia Jazgar
 – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka Radia Kraków
Konrad Mastyło – muzyk, pianista związany z Piwnicą pod Baranami, pedagog SCKM i AST
Karta zgłoszenia

Regulamin

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę