Nasz profile

Wolontariat na 45. FPFF

Trójmiasto

Wolontariat na 45. FPFF

Wolontariat na 45. FPFF

Kochasz kino i wszystko, co z nim związane? Lubisz pracę z ciekawymi ludźmi? Chcesz zobaczyć, jak od kulis wygląda organizacja jednego z największych festiwali filmowych w Polsce? Organizatorzy 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni rozpoczynają nabór wolontariuszy.

Osoby zainteresowane wolontariatem podczas 45. FPFF powinny wypełnić ankietę dostępną TUTAJ.

Poszukiwane są osoby:

– odpowiedzialne, dobrze zorganizowane, punktualne,
– uśmiechnięte, otwarte, chętne do pomocy,
– gotowe podjąć się łatwych (a czasem trudnych) wyzwań,
– dostępne w terminie 5-13 grudnia (przez co najmniej 6 godzin dziennie),
– przestrzegające obostrzeń dotyczących epidemii COVID-19.

Wszelkich dodatkowych informacji chętnie udzieli koordynatorka wolontariatu, Sandra Czerwińska, dostępna pod adresem: wolontariat@festiwalgdynia.pl.

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 października.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę