Nasz profile

Profesor Jerzy Bralczyk recenzuje tekst piosenki „Cokolwiek ujęte”

Pod Prąd

Profesor Jerzy Bralczyk recenzuje tekst piosenki „Cokolwiek ujęte”

Profesor Jerzy Bralczyk recenzuje tekst piosenki „Cokolwiek ujęte”

W oczekiwaniu na najnowszą płytę Adam Nowak i Akustyk Amigos „Pół płyty”, wybitny językoznawca profesor Jerzy Bralczyk komentuje tekstu piosenki „Cokolwiek ujęte”.

 

Premiera singla 20 października. Tego samego dnia odbędzie się także premiera teledysku.

***

Adam Nowak – gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu Raz Dwa Trzy. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „Album Roku”, „Piosenka Roku” i „Autor Roku”.

W 2005 roku otrzymał Nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.

Z grupą Adam Nowak i Akustyk Amigos wokalista wyrusza w nową muzyczną podróż zainspirowaną połączeniem doświadczeń i dokonań wytrawnych muzyków: Karima Martusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). Artystyczne jak i towarzyskie porozumienia oraz potrzeba grania poza macierzystymi grupami doprowadziła do powstania tego autorskiego projektu Adama Nowaka. Jest on kwintesencją zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo.

Album zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos ukaże się 30 października 2020 nakładem Agora Muzyka.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Pod Prąd

Na górę