Nasz profile

Krok w przyszłość – nagrody dla prac studenckich z matematyki

Rozwój

Krok w przyszłość – nagrody dla prac studenckich z matematyki

Krok w przyszłość – nagrody dla prac studenckich z matematyki

Do 31 października można wysłać swoje zgłoszenie do V edycji konkursu mFundacji  na najlepszą pracę studencką z matematyki, pt.: „Krok w przyszłość”.

Pula nagród w konkursie to aż 50 tys. zł: nagroda główna w wysokości 20 tys. zł oraz trzy wyróżnienia w wysokości po 10 tys. zł.

Do konkursu można zgłaszać prace z dowolnej dziedziny matematyki, obronione lub opublikowane w 2020 roku.

Szczegóły tegorocznej odsłony konkursu można znaleźć na stronie mFundacja.pl (zakładka „Krok w przyszłość”).

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę