Nasz profile

Z wiarą o finansach

Rozwój

Z wiarą o finansach

Z wiarą o finansach

Rozpoczynają się zapisy do trzydziestej piątej edycji kursu „Z wiarą o finansach”.  Jest to kurs podczas, którego można  praktycznie stosować zasady Bożej ekonomii w życiu. Początek programu 5 listopada, o godzinie 20.00

Informacje oraz zgłoszenia na stronie: https://edukacja-finansowa.net/kurs-zf/

Prowadzony od wielu lat Kurs pomógł tysiącom osób, na całym świecie

• unikać najbardziej powszechnych błędów w dziedzinie finansów,
• wypracować drogę wyjścia z długów,
• stworzyć dobrze działający budżet domowy,
• zaplanować rozsądny system oszczędzania, inwestowania i obdarowywania,
• przekazać dzieciom podstawowe umiejętności zarządzania finansami,
• pogłębić rozumienie znaczenia pracy i wieczności,
• dążyć do wolności finansowej,
• uwolnić się od niepotrzebnych zmartwień.

Obecnie, dzięki platformie internetowej, kurs jest dostępny dla każdego:

> można poznać biblijne zasady zarządzania pieniędzmi,
> usłyszeć świadectwa ludzi, którzy je stosują,
> otrzymać konkretne wskazówki.
> poprzez praktyczne ćwiczenia,
> studium Słowa Bożego,
> dzięki wsparciu modlitewnemu oraz konsultacjom

…można stać się mądrym i wiernym zarządcą finansów.

Więcej informacji!

Prowadzący:

  • Wojciech Nowicki – trener biznesu, doradca w zakresie zarządzania finansami. Współautor książki „Uzdrowienie Finansów” oraz programu szkoleniowego na DVD „’Twoje’ pieniądze”, konsultant Kompasu Kariery.
  • Krzysztof Najdowski – projektant szkoleń, edukator, autor chrześcijańskich programów rozwojowych.

Sposób prowadzenia zajęć:

Cały program jest prowadzony przez internet (sesje na żywo oraz nagrania wideo) i jest realizowany poprzez uczestnictwo w webinarach tematycznych (10 x 60 minut), ćwiczeniach indywidulanych i forum dyskusyjnym.

1. WEBINARY- podczas webinarów, omawiane będą, w formie wykładów, główne zagadnienia kursu. W trakcie spotkań uczestnicy mają możliwość zadawania pytań, komentowania oraz wykonywania krótkich ćwiczeń.

2. ĆWICZENIA INDYWIDUALNE – ćwiczenia indywidualne są wykonywane pomiędzy głównymi sesjami, w dogodnym dla uczestników czasie. Uczestnicy otrzymują zeszyty ćwiczeń. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje indywidualny dostęp do materiałów wideo oraz do tekstów, które są dostępne, do odtwarzania oraz do pobrania, na dedykowanej stronie. Dostęp do wszystkich materiałów (włącznie z webinarami) będzie możliwy również po zakończeniu seminarium (w dowolnym czasie, przez okres dwóch miesięcy od zakończenia seminarium)

3. FORUM DYSKUSYJNE – na czas trwania kursu jest uruchomione forum dyskusyjne uczestników, na którym będzie można umieszczać pytania, komentarze oraz uwagi związane z przerabianymi zagadnieniami.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę