Nasz profile

Young Business Festival 2020

Patronaty

Young Business Festival 2020

Young Business Festival 2020

Young Business Festival odbędzie się całkowicie online w dniach 14-15 listopada 2020 na platformie Clickmeeting.

Nie wychodząc z własnego domu będzie można zdobyć wiedzę z dwóch różnych dziedzin. Podczas dwóch dni zrealizowane zostaną dwa bloki tematyczne: „Smart Biznes” oraz „Marketing po Mistrzowsku”.

Wstęp na wydarzenie jest wolny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

Szczegóły i wydarzenie na FB znajdziesz tutaj.

Studenci, uczniowie, pracownicy czy pracodawcy? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką, niezależnie od wieku! Z pewnością każdy wyniesie z naszego wydarzenia nową i przydatną wiedzę.

Jeśli interesuje cię tematyka Smart Biznes oraz chcesz dowiedzieć się jak po mistrzowsku działać w tematyce marketingowej to tegoroczna edycja wydarzenia Young Business Festival organizowana przez Fundację Studenckie Forum BCC jest właśnie dla ciebie! Połączy ona światy wiedzy praktycznej oraz teoretycznej przekazanej przez doświadczonych specjalistów.

Więcej informacji znajduje się na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/youngbusinessfestival

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę