Nasz profile

Studenci wspierają artystów i oglądają spektakle teatralne

Cała Polska

Studenci wspierają artystów i oglądają spektakle teatralne

Studenci wspierają artystów i oglądają spektakle teatralne

Rusza platforma VOD Teatr Kwadrat online, wirtualna scena teatralna, na której będą prezentowane wybrane spektakle i materiały audiowizualne Teatru Kwadrat w formule „na życzenie”.

Aby obejrzeć spektakl, wystarczy wejść na www.teatrkwadratonline.pl i kliknąć w wybrany tytuł widoczny w repertuarze. Po zalogowaniu się na platformie i zakupie biletu, otrzymujemy dostęp do wybranego spektaklu na 24 godziny.

Teatr Kwadrat online to czwarta – choć tym razem wirtualna – scena, którą otwieramy dla widzów na całym świecie. Korzystając z oferty naszych spektakli na życzenie, mogą Państwo zaprosić Teatr Kwadrat do swoich domów i oglądać przedstawienia online w dowolnym miejscu i czasie.

Rejestracja ostatniego zagranego na scenie Teatru Kwadrat „Berka” przez długie lata pozostawała w teatralnym archiwum. Platforma VOD to szansa, by dać jej drugie życie. Nagranie opatrzone zostało napisami, zawiera także materiał bonusowy w postaci symbolicznego podsumowania 10-ciu lat „Berka” w wykonaniu Pawła Małaszyńskiego oraz zespołu.

Obok „Berka” na platformie VOD Teatr Kwadrat online będzie można wkrótce zobaczyć spektakle, które od lat cieszą się wielką popularnością na scenie Kwadratu: „Przyjazne dusze” w reżyserii Marcina Sławińskiegooraz „Ciotkę Karola 3.0” w reżyserii Andrzeja Nejmana. Kolejne materiały są w przygotowaniu.

Zachęcamy do sprawdzania aktualnej oferty spektakli na www.teatrkwadratonline.pl

Jeśli macie ograniczony budżet studenci i macie problem z wyborem spektaklu, polecamy zajrzeć do recenzji teatralnych zebranych na portalu https://e-teatr.pl/.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę