Nasz profile

Spektakle online z Gdyni – Marysia ma Rysia i Zacznijmy jeszcze raz

Trójmiasto

Spektakle online z Gdyni – Marysia ma Rysia i Zacznijmy jeszcze raz

Spektakle online z Gdyni – Marysia ma Rysia i Zacznijmy jeszcze raz

Od 27 listopada Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza widzów na spektakle online. Pokażemy dwa tytuły – „Marysia ma Rysia” w reż. Agnieszki Płoszajskiej oraz „Zacznijmy jeszcze raz” w reżyserii Tomasza Sapryka. Oba tytułu będą dostępne po zakupieniu biletu – widzowie mają do wyboru 6 dni, każdego dnia spektakle będą dostępne przez 6 godzin.

„Marysia ma Rysia” w reż. A. Płoszajskiej – korzystając z wakacyjnego zniesienia obostrzeń, zrealizowane zostało nowe nagranie spektaklu, dzięki temu teraz możemy zaprezentować wysokiej jakości produkcję telewizyjną.

Marysia zapragnęła, aby w dniu swoich urodzin dostać od rodziców rybkę. Dostała… glonojada. Spektakl muzyczny opowiada o tym, że prawdziwą przyjaźń można odnaleźć w najmniej spodziewanym dla siebie miejscu i momencie. To również opowieść o wsparciu jakie można otrzymać od przyjaciela. I o tym, że nie warto żywić urazy i pielęgnować żalu.

Bilety: 15 zł

Spektakl pokażemy 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia, każdego dnia od godz. 12 do 17:59.

https://www.gck.gdynia.pl/teatr/marysia-ma-rysia/

„Zacznijmy jeszcze raz” w reż. T. Sapryka – podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i… uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w naszym spektaklu. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf dla dwojga aktorów – Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. To sztuka o nas… bardzo bliska polskiemu widzowi, ciepła i cholernie mądra.

Bilety: 25 zł

Spektakl pokażemy 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia, każdego dnia od godz. 18 do 23:59.

https://www.gck.gdynia.pl/teatr/zacznijmy-jeszcze-raz/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę