Nasz profile

Startuje ósma edycja konkursu Papaya Young Directors

Rozwój

Startuje ósma edycja konkursu Papaya Young Directors

Startuje ósma edycja konkursu Papaya Young Directors

15 lutego 2020 roku startuje 8. edycja międzynarodowego konkursu dla młodych twórców filmowych – Papaya Young Directors. W tym roku hasłem przewodnim inicjatywy jest: „It’s all about talents”. 

W zbliżającej się edycji Papaya Young Directors, jury poszukiwać będzie nie tylko niestandardowych pomysłów, ale i twórców, których talenty nie ograniczają się do reżyserii.

Konkurs dzieli się na trzy kategorie główne: Branded Stories (filmy reklamowe), Music Stories (teledyski) oraz Vertical Stories by Facebook (filmy realizowane w pionowym formacie).

Dodatkowo, talenty które zdecydują się tworzyć w pionowym formacie, będą mogli wybrać spośród dwóch subkategorii: Branded Stories, w której będą dostępne briefy marek partnerów głównych oraz Women’s Stories / Vertical Stories by Facebook, w ramach której zrealizują pionowe filmy w odpowiedzi na briefy przygotowane przez fundacje.

Do udziału w konkursie zgłosić może się każdy w przedziale wiekowym 20 – 35 lat (liczone rocznikowo). Możliwość zgłoszenia do konkursu będzie otwarta od 15 lutego.

Konkursu Papaya Young Directors odbywa się od 2014 r., z powodzeniem wprowadzając na rynek reklamowy i filmowy uzdolnionych twórców. Miniona, 7. edycja konkursu, była rekordowa nie tylko pod względem ilości zgłoszeń (ponad 1500), ale także pod względem wygenerowanego 12 000 000 zasięgu komunikacji. Co piąty zgłoszony scenariusz został przygotowany przez twórców zagranicznych, a wielu nowych uczestników to reżyserzy z m.in. Wielkiej Brytanii, Niemiec, Ukrainy oraz Hiszpanii.

Film promujący

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę