Nasz profile

Film z prof. Szymonem Malinowskim – nasze zdanie

Studenci

Film z prof. Szymonem Malinowskim – nasze zdanie

Film z prof. Szymonem Malinowskim – nasze zdanie

Eksperymentalny, 5-minutowy film z prof. Szymonem Malinowskim, zmontowany w całości z materiałów z recyklingu.

Film ten przedstawia zdanie prof. Malinowskiego na temat tego, co każdy z nas może zrobić by walczyć z globalnym ociepleniem.

Wkraczając w rok 2021, gdy ważą się sprawy celów klimatycznych, ważne by o tym filmie zrobiło się głośno.

Udostępniajcie go, komentujcie, lajkujcie, tak aby przewrotni „bożkowie” mediów społecznościowych pozwolili mu dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Studenci

Na górę