Nasz profile

Hacknarök powraca!

Kraków

Hacknarök powraca!

Hacknarök powraca!

To już piąta edycja hackathonu organizowanego przez EESTEC AGH Kraków. Hacknarök to 24-godzinny konkurs programistyczny, utrzymany w klimacie nordyckim, skierowany przede wszystkim do studentów krakowskich uczelni technicznych. Wydarzenie odbędzie się 27-28.03.2021 r.

Niezmiennie w programistycznej batalii zmierzy się ze sobą kilkanaście drużyn. W tym roku jednak nie spotkamy się na żywo – każda z drużyn pracować będzie online.

Organizatorzy będą komunikować się z uczestnikami ze specjalnie przygotowanego studia, stream dostępny będzie na platformie YouTube.

Odyn nie wyjawił jeszcze z jakim tematem konkursowym przyjdzie zmierzyć się uczestnikom. Zostanie on ogłoszony podczas ceremonii otwarcia.

Zapisy ruszą 8 lutego.

Członkowie maksymalnie czteroosobowych drużyn muszą się zgłosić poprzez wypełnienie formularza. Będzie on dostępny na stronie oraz na wydarzeniu na Facebooku

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę