Studenci głosują na ostatnią chwilę - plebiscyt Pomorskie Sztormy

Jeszcze tylko dziś można zagłosować w plebiscycie „Pomorskie Sztormy”. A ponieważ studenci uwielbiają robić wszystko na ostatnią chwilę, bo zdają najcięższe egzaminy przygotowując się jeden dzień, to właśnie dzisiaj studenci będą podejmowali decyzję: Kto zostanie sportowcem roku na Pomorzu? Które przedsięwzięcie zasługuje na miano najlepszej inwestycji? Jakie wydarzenie wzbudziło największe emocje w pomorskiej kulturze? Który projekt z wykorzystaniem funduszy unijnych jest najciekawszy? To zależy od wyników głosowania, które do godz. 23.59 trwa na stronie www.pomorskiesztormy.pl.

IMG 4849

„Pomorskie Sztormy” to plebiscyt „Gazety Wyborczej Trójmiasto” i pomorskiego urzędu marszałkowskiego.

W tym roku organizowany jest po raz 13. Czytelnicy wybierają laureatów w 4 kategoriach: sportowiec roku, inwestycja roku, wydarzenie kulturalne roku i pomorska EUROinspiracja. Czy sopocka lekkoatletka Angelika Cichocka obroni tytuł sportowca roku? A może wyprzedzi ją któryś z piłkarzy - Rafał Siemaszko z Arki Gdynia albo Marco Paixao z Lechii? Czy najważniejszą inwestycją w regionie zostanie uznana kładka na Ołowiankę, czy przystanki PKM w Gdyni? A może reaktywacja komunikacji miejskiej w Pucku albo któryś z trójmiejskich biurowców? W kategorii wydarzenie kulturalne faworytami wydają się być - musical „Wiedźmin” z Teatru Muzycznego, symfonia „Emigra” skomponowana przez Jana A P Kaczmarka dla Muzeum Emigracji i Rok Memlinga. A może szyki pokrzyżuje im nowa odsłona Ulicy Elektryków albo Kaszubskiego Parku Etnograficznego z Wdzydz Kiszewskich? - Jesteśmy ciekawi Państwa opinii. Zapraszamy do głosowania - mówi Mikołaj Chrzan, redaktor naczelny trójmiejskiej „Wyborczej”.

Laureatów Pomorskich Sztormów poznamy 5 marca podczas uroczystej gali w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Gwiazdą wieczoru będzie wokalistka z pomorskim rodowodem - pochodząca ze Słupska Sarsa. Autorka przeboju „Naucz mnie” tym razem zaprezentuje się w akustycznej odsłonie. Transmisję z gali i koncertu, będzie można obejrzeć na stronie www.trojmiasto.wyborcza.pl. Początek relacji na żywo o godz. 19.05.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Moje konto