Czekanie/ nr 42, grudzień 2012

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

okladkapp grudzien2Temat przewodni tego numeru to czekanie, więc mam nadzieję, że przeglądając nasz magazyn czas zatrzyma się w miejscu.

Zaczynamy nastrojowym fotoreportażem o czasie zatrzymanym w obiektywie. Do tego, na refleksję, polecam felieton Magdaleny Chrzanowieckiej pytającej o postawę życiową – czy czas wypełnisz działaniem czy oczekiwaniem?

Na kolejnych stronach zagłębiamy się w sprawy studenckie. W reportażu Koleje studenckie zastanawiam się jak wiele wspólnego mają koleje i uniwersytety. Natomiast Katarzyna Michałowska opowiada historię chłopaków-cudaków studiujących i posiadających nietypowe hobby.

Dodatkowo, zatrzymać się w pędzie życia pozwoli nam Jarosław Kucharski, dzielący się w pamiętnikarskiej formie, wrażeniami z pobytu w Iranie. Mieszkańców możemy poznać od innej perspektywy, bowiem autor zagłębia się w sprawy kulturowe, etyczne, a także drogowe. Ponadto opisuje to, co zrobiło na nim największe wrażenie i ilustruje to pięknymi fotografiami.Następne cztery reportaże zabiorą nas w kulisy pracy strażaka, sprzedawcy na stosiku w centrum handlowym oraz pracy w hospicjum. Ostatni tekst został nagrodzony w konkursie na najlepszy reportaż konferencji dziennikarskiej Medionalia. Relację z tegorocznej edycji znajdziecie na zewnętrznej stronie magazynu.

Życzę miłej lektury, może uda wam się zwolnić z nami na chwilę.

 

Komentarze  

+1 #2 hana 2013-02-17 10:04
I dopiero wtedy rozumiemy co tak naprawdę jest najcenniejsze w życiu
#1 Dominika Grzechowiak 2012-12-25 12:59
Przekręcone nazwisko pod zdjęciem strażaka po prawej stronie. Powinno być Grzechowiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież