Nordycki hackathon

hacknarok logo black

Nordyccy bogowie po raz drugi zeszli do świata ludzi, aby prosić o pomoc podczas Hacknarök, 24-godzinnego studenckiego hackathonu utrzymanego w tematyce mitologii nordyckiej. Odbędzie się on w tym roku w dniach 10-11 marca w Krakowskim Parku Technologicznym. Zapisy do 2 marca przez formularz na hacknarok.eestec.agh.edu.pl.

 

Do 24-godzinnych zmagań zostanie zaproszonych 80 studentów. Zmierzą się w trzech kategoriach: Nauka, Zdrowie i Rozrywka, tworząc aplikacje mobilne, strony internetowe, gry i inne rozwiązania technologiczne. Uczestnicy w maksymalnie 4 osobowych zespołach będą pracować nad własnymi projektami, a w walce o nagrodę główną i wyróżnienia, wspierać będą ich mentorzy.

To nie tylko okazja do wykazania się umiejętnością programowania i znajomością różnych technologii, ale także możliwość zdobycia cennego doświadczenia i szansa na znalezienie pracodawcy z branży IT.

Wydarzenie organizuje EESTEC AGH Kraków, we współpracy z Motorola Solutions, GE Digital, Codewise oraz Assa Abloy. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym fanpage’u facebook.com/hacknarok.

Moje konto