Trampki - opowieści kobiet

Spotkania Podróżujących Kobiet po raz piąty w Gdańsku

TRAMPKIniebieskie

Trzy dni opowieści o podróżach, rozmów w nieformalnej atmosferze, praktycznych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, m.in. wernisaż fotografii, bookcrossing książek podróżniczych, wycieczki po Gdańsku oraz konkursy – tak zapowiada się program piątej edycji TRAMPek - Spotkań Podróżujących Kobiet w Gdańsku, które odbędą się 20-22 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności oraz Tymczasem Cafe Bar.
Jest to jedyny w Polsce festiwal podróżniczy tworzony przez kobiety dla kobiet: dzielą się doświadczeniem, inspirują i swoim przykładem przekonują, że warto spełniać marzenia o podróżowaniu.
Więcej informacji na stronie: www.trampki.travel.pl

- Podróżowanie solo ciągle wzbudza wiele emocji i obaw - tłumaczy inicjatorka festiwalu Anita Demianowicz. - Chcemy, by dzięki dzieleniu się doświadczeniem z podróży wyposażyć kobiety w wiedzę i umiejętności, które pozwolą na odważniejsze podejmowanie decyzji o samodzielnej podróży.

W programie tegorocznej edycji znalazły się praktyczne warsztaty, dotyczące m.in.: świadomego podróżowania, orientacji w terenie, planowania podróży, taniego latania, wspinaczki oraz fotografowania w drodze. W dniu prelekcji pojawią się opowieści nie tylko o zmaganiach z morskim żywiołem, o wspinaczce wysokogórskiej, mieszkaniu w ciężkich warunkach surowych gór, poznawaniu tradycji pradawnych ludów czy pracy na lodowej Antarktyce, ale także o możliwościach podróżowania z dzieckiem.

Partnerami wydarzenia są Miasto Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności oraz Tymczasem Cafe Bar.


TRAMPki – Spotkania Podróżujących Kobiet, Gdańsk, 20-22 kwietnia 2018 r.
Miejsca: Europejskie Centrum Solidarności (pl. Solidarności 1), Tymczasem Cafe Bar (ul. Tkacka 7/8)
Szczegóły programu trampki.travel.pl oraz na https://www.facebook.com/trampki.travel/
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/384471301994422/

Kontakt dla mediów:
trampki.festiwal(at)gmail.com
Stasia Budzisz tel. 533 599 932 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Anita Demianowicz, tel. 798 368 336 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

27265797 1696345643754892 1478885728 o

 

 

Moje konto