CadCompetition

cadW dniach 23-27 kwietnia na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbędzie się czwarta edycja projektu CadCompetition. Projekt skierowany jest szczególnie dla studentów kierunków technicznych zapoznanych z programami typu CAD.

CadCompetition jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na pracowników zaznajomionych z tematyką komputerowego wspomagania projektowania. Wydarzenie składa się z dwóch części: cyklu bezpłatnych warsztatów oraz konkursu.

O warstwę merytoryczną zajęć, poza pracownikami uczelni, zadba firma Cadsoft, która jest certyfikowanym centrum szkoleniowym. Warsztaty obejmą pracę z programami: AutoCAD, Inventor, 3ds Max oraz Solidworks.

Druga część wydarzenia przeznaczona jest dla studentów posiadających już doświadczenie w tej tematyce. Konkurs umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce oraz zdobycie cennych nagród.

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Więcej informacji można znaleźć na stronie cad.BEST.krakow.pl.

Moje konto