Nasz profile

Świadomość 49/ marzec 2015

Magazyn

Świadomość 49/ marzec 2015

Świadomość 49/ marzec 2015

Tematem przewodnim marcowego magazynu jest świadomość. Otwieramy wydanie reportażem Magdaleny Chrzanowieckiej na temat podejmowania decyzji. Następnie omawiamy temat pomocy. Można ją znaleźć u psychologa lub coacha. Anna Iwanowska napisała reportaż obrazujący, jak można wrócić do przeszłości i zrobić z nią porządek. Tomasz Zdunek pokazał, jak możemy uporządkowywać swoją przyszłość.

Oczywiście, najważniejsza jest teraźniejszość. To w niej podejmujemy decyzję, czy chcemy odbyć podróż życia, tak jak zrobili to twórcy bloga wyprawybusem.pl, czy chcemy się rozwijać na otwartych spotkaniach BarCampa, czy też pomagać innym, zostając Honorowym Krwiodawcą.

Zapraszam do lektury!

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę