Nasz profile

Magazyn Starter 2017/18

Magazyn

Magazyn Starter 2017/18

Magazyn Starter 2017/18

Zapraszamy do czytania magazynu. To wydanie specjalne skierowane do studentów pierwszego roku, ale nawet jeśli jesteś na wyższym roku, znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji. Artykuły są napisane przez studentów i pracowników naukowych.

Znajdziesz tu słownik studencki, opowieść jak wyglądały studia dawniej, jak się uczyć, by się nauczyć, o zarządzaniu czasem i mailu do wykładowcy, który nie gryzie. O studenckiej pracy, dobrym gniewie i motywacji oraz przepisów dla opornych na gotowanie.

W Starterze znajdują się nie tylko porady, ale sprawdzone informacje na temat tego, gdzie w twoim mieście dobrze zjeść, co zrobić jak zachorujesz, gdzie możesz rozwijać swoją kreatywność lub swoje mięśnie.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę