Nasz profile

Egoizm nr 57/ marzec/ kwiecień/ 2018

Magazyn

Egoizm nr 57/ marzec/ kwiecień/ 2018

Egoizm nr 57/ marzec/ kwiecień/ 2018

W tym wydaniu spojrzymy na studencki egoizm.

Marta Chelińska wzięła na warsztat problem notatek, pieczołowicie spisywanych przez tych, którzy chodzą na wykłady. Dawać czy nie dawać, oto jest pytanie.

Karina Berk wybrała się na akcję gotowania dla bezdomnych. Przysłowiowe tony marchewki zostały obrane i wrzucone do garnka, by na drugi dzień zagościć w brzuchach potrzebujących gorącej strawy.

Patrycja Oryl poszła na rozmowę do schroniska i tak się przejęła losem zwierzaków, że kilka dni po napisaniu artykułu zaadoptowała czarną sunię. Pies pokochał Patrycję, a Patrycja dała wiernemu psu ciepły dom.

W tym wydaniu poznamy kilka ważnych informacji na temat wolontariatu. Rozmawiałam z Agnieszką Buczyńską, prezeską Regionalnego Centrum Wolontariatu i dowiedziałam się, że wolontariat to nie tylko pomaganie innym.

Lidia Karolewicz rozmawiała z raperem Poisonem, który opowiedział o swojej przemianie – poruszająca historia zwrotu w życiu artysty.

I wiele wiele więcej! Zapraszam!

Katarzyna Michałowska

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę