Nasz profile

Smak nr 55/ czerwiec/ lipiec 2017

Magazyn

Smak nr 55/ czerwiec/ lipiec 2017

Smak nr 55/ czerwiec/ lipiec 2017

Świeże truskawki ze śmietaną. Słodkie na tyle, że stróżka soku spływa po brodzie. Czyż nie jest to jeden ze smaków nadchodzących wakacji?

Z nadejściem lata pojawia się z jednej strony podekscytowanie, a z drugiej zmęczenie, bo ostatkiem sił biegniemy do mety z napisem sesja. By w tym czasie się zrelaksować, warto obejrzeć jakiś mądry film lub inwestować w swoje pasje, a może dopiero ich poszukać, bo pasje rozwijają nasz charakter i dodają życiu smaku.

O swoich opowiadają nam Karolina Burakowska, która od zawsze interesowała się modą, więc teraz szyje ubrania, by prezentować je na pokazach, oraz Monika Kłak – dziewczyna kochająca minimalizm.

W poszukiwaniu smaku wolności, można porządnie i bez ograniczeń się wyszaleć latem, pojechać na Przystanek Woodstock lub inne tego typu wydarzenie. Natomiast codzienną dawkę wolności może dać nam sport. Bieganie to świetna odskocznia, ale uprawianie innych dyscyplin, jak sporty walki, też będzie dobrym sposobem na zrelaksowanie się.

Choć często szukamy przyjemnych doświadczeń, to można powiedzieć, że życie w całej swojej złożoności ma smak słodko-gorzki. Przeczytamy o tym w historiach Kamili i Roberta, którzy zmagają się ze stwardnieniem rozsianym, oraz w felietonie Magdaleny Chrzanowieckiej. Niniejsze wydanie magazynu wyjątkowo nie jest na papierze. Jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii i tego, ile osób je przeczyta.

Dlatego dawajcie znać, że przeczytaliście, co was poruszyło i jak wam się podoba. Czy wolicie wydanie w postaci .pfd, czy papierowe wydanie naszego magazynu? Czekamy na wasze zdanie.

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę