Nasz profile

W pocie czoła. Zmiana naszej strony

Magazyn

W pocie czoła. Zmiana naszej strony

W pocie czoła. Zmiana naszej strony

Od stycznia tego roku zaczęliśmy pracować nad zmianą naszej strony podprądowej.

Poprzednia miała już swoje lata i jej disign był mocno (że się tak wyrażę) starszawy. Białe litery na czarnym tle męczyły oczy. Ale… muszę to napisać! Kiedy powstawała stara strona, w 2004 roku, była na swoje lata BARDZO nowoczesna. Te flesze podobały się i jak na swoje lata były super 🙂 nasza dawna stronka spełniła swoją rolę, była naszą wizytówką przez siedem!!! lat, ale jej formuła wyczerpała się.

 

Żegnam cię stara stronko, w sumie ze smutkiem, ale również z radością, bo coś się kończy, by coś nowego mogło się zacząć.

Dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do jej powstania i trwania starej strony: Arkowi, Iwonce, Bartkowi, Natalce i Maćkowi. To były fajne czasy, ale nie płączmy już, idzie nowe!!!

Kasia Michałowska

jak zwykle ponad miarę sentymentalna

PS by powspominać, pogrzebać w starych zasobach, by uronić łzę lub się pośmiać znajdziesz link do starej strony na naszej nowej stronce.

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Prowadzi w piątki o 12:00 audycję (pokój) na Twitterze Podsumowanie Tygodnia. Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę