Nasz profile

W pocie czoła. Zmiana naszej strony

Magazyn

W pocie czoła. Zmiana naszej strony

W pocie czoła. Zmiana naszej strony

Od stycznia tego roku zaczęliśmy pracować nad zmianą naszej strony podprądowej.

Poprzednia miała już swoje lata i jej disign był mocno (że się tak wyrażę) starszawy. Białe litery na czarnym tle męczyły oczy. Ale… muszę to napisać! Kiedy powstawała stara strona, w 2004 roku, była na swoje lata BARDZO nowoczesna. Te flesze podobały się i jak na swoje lata były super 🙂 nasza dawna stronka spełniła swoją rolę, była naszą wizytówką przez siedem!!! lat, ale jej formuła wyczerpała się.

 

Żegnam cię stara stronko, w sumie ze smutkiem, ale również z radością, bo coś się kończy, by coś nowego mogło się zacząć.

Dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do jej powstania i trwania starej strony: Arkowi, Iwonce, Bartkowi, Natalce i Maćkowi. To były fajne czasy, ale nie płączmy już, idzie nowe!!!

Kasia Michałowska

jak zwykle ponad miarę sentymentalna

PS by powspominać, pogrzebać w starych zasobach, by uronić łzę lub się pośmiać znajdziesz link do starej strony na naszej nowej stronce.

Katarzyna Michałowska

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Magazyn

Na górę