Nasz profile

Rozwój potencjału dydaktycznego

Rozwój

Rozwój potencjału dydaktycznego

Rozwój potencjału dydaktycznego

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej to jeden z największych wydziałów Uczelni, a także jeden z największych wydziałów w Polsce kształcących przyszłe kadry dla budownictwa. Proponujemy realizację studiów II stopnia na kierunku Budownictwo w języku angielskim w roku akademickim – 2013/2014. Jest to kontynuacja studiów I stopnia na które pierwszy nabór miał miejsce w roku akademickim 2010/2011 i które okazały się sporym sukcesem Uczelni. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu magisterskiego i co istotne – są dla studentów całkowicie nieodpłatne!

Studia organizowane są w ramach projektu Rozwój potencjału dydaktycznego Politechniki Krakowskiej  w zakresie nowoczesnego budownictwa współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z tym, że wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim studia przeznaczone są dla osób, które wykażą się jego znajomością na dobrym poziomie . Dzisiejszy kandydat na studia na kierunku budownictwo ma nie tylko dobre podstawy z przedmiotów ścisłych, ale jest również dobrze przygotowany w zakresie technicznego języka angielskiego.

Projekt ma na celu kształcenie przyszłych inżynierów, którzy nie tylko zdobędą fachową wiedzę z zakresu nowoczesnego budownictwa, ale także biegle opanują techniczny język angielski. Ukończenie proponowanych studiów będzie dawało możliwość ubiegania się w przyszłości o uprawnienia budowlane po spełnieniu ustawowych wymagań.

Nasz program studiów na kierunku Budownictwo uzyskał wysoką ocenę Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Oddziału Małopolskiego Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach, a studenci mają również możliwość korzystania z internetowej platformy (zawierającej m.in. materiały dydaktyczne).

W celu zdobycia większej ilości informacji o studiach magisterskich na kierunku Budownictwo zapraszamy na stronę internetową projektu www.civ-eng.pk.edu.pl.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę