Nasz profile

Pamiętaj o mnie – 26 stycznia pokaz specjalny

Aktualności

Pamiętaj o mnie – 26 stycznia pokaz specjalny

Pamiętaj o mnie – 26 stycznia pokaz specjalny

Zapraszamy na specjalną projekcję filmu o tematyce bezdomności – „Pamiętaj o mnie” Rafała Gerlacha oraz spotkanie z twórcami. Będzie to doskonała okazja do zabrania głosu na temat wykluczeń. Film wyświetlimy 26 stycznia o godzinie 19:00.
W spotkaniu udział wezmą: Rafał Gerlach (reżyser), aktorzy:Tomasz Karwan, Małgorzata Kamińska , Monika Szymikowska, kompozytor muzyki  Sławomir Hawryszczuk oraz Maciej Azarewicz, opiekun osób bezdomnych z ramienia MOPS z Sopotu. Spotkanie poprowadzi Krystyna Weiher (DKF).Projekcja towarzyszy cyklowi WYKLUCZENI? organizowanemu przez DKF „Miłość Blondynki” UG od stycznia br.

26 stycznia 2012  godz. 19.00 (czwartek)
Miejsce:
Aula 1.43 Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 55

Wstęp wolny

(Emilia Drewa)

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę