Nasz profile

Nakarm Czarną Owcę

Aktualności

Nakarm Czarną Owcę

Nakarm Czarną Owcę

Już po raz trzeci Pastuch ze swoją Trzodą zaprasza do przyłączenia się do akcji pomocy dzieciom z wadami serca. “Czarna Owca” to debiutancki singiel Pastucha, który powstał w 2012 r. jako prezent świąteczny dla fundacji Cor Infantis. Każdego roku całkowity dochód z emisji utworu w rozgłośniach radiowych przekazywany jest na rzecz organizacji.

 

 

 

 

 

Do akcji można dołączyć za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, biorąc udział w wydarzeniu dostępnym pod adresem www.facebook.com/events/560877607326937/ Działalność fundacji można także wesprzeć, przekazując środki bezpośrednio na jej rachunki bankowe.

Utwór “Czarna Owca” dostępny jest pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=TFfh3-Muo4k

W nagraniach udział wzięli:

Pastuch – wokal (Przemek Zwias) i jego trzoda:

Karp – gitara, bas (Andrzej Karp)

Jelonek – skrzypce (Michał Jelonek)

Bydlątko – melodyka, organy, dzwonki (Paweł Lipski)

Bydlątko – perkusja (Tomek Waldowski)

słowa – Gaździnka

muzyka – Pastuch ze zwierzętami

 

Fundacja Cor Infantis www.corinfantis.org/

www.facebook.com/pages/Cor-Infantis/121649884521264

Pastuch

www.facebook.com/pages/pastuch/198444403622251

 

Pobierz utwór w formacie mp3 oraz wava.

mp3: http://we.tl/VT03hg076N

wav: http://we.tl/gtIkW6cnsC

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę