Nasz profile

BeZee – edukacyjne orzeźwienie ponownie w Gdańsku

Aktualności

BeZee – edukacyjne orzeźwienie ponownie w Gdańsku

BeZee – edukacyjne orzeźwienie ponownie w Gdańsku

Światowi eksperci, startupy edukacyjne i merytoryczna dyskusja w gronie ponad 300 nauczycieli, o tym, jak powinny wyglądać współczesne szkoły. To właśnie BeZee – konferencja organizowana przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Miasto Gdańsk, która odbędzie się 15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności. Do 4 listopada dostępne są wejściówki na wydarzenie w niższej cenie! Bilety można zakupić na stronie: www.bezee.pl.

BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji kreowanym przez nowe pokolenie – Generację Z. BeZee – Be Generation Z! / Bądź Generacją Z! to świetny sposób na zrozumienie przez edukatorów uczniów, bez których ich praca nie miałaby sensu. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział 350 nauczycieli z całej Polski. Tegoroczna odsłona, odbywająca się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, ponownie przyciągnie do Gdańska liderów kreatywnego nauczania.

 

– BeZee to spotkanie dla edukatorów z pasją, którzy w codziennej pracy z uczniami, szukają nowych sposobów na to, aby zwiększać zaangażowanie młodych ludzi i wpływać na ich rozwój. To okazja do wysłuchania prelekcji, a także do udziału w dyskusji, która pomoże w poznaniu Generacji Z – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.
W gronie prelegentów znajdą się eksperci, tacy jak: Przemysław Staroń – psycholog, kulturoznawca, nauczyciel i specjalista w pracy z młodzieżą, którego umiejętność wykorzystania nowych technologii (w tym Snapchata) w edukacji nie umknęła uwadze polskiemu środowisku nauczycieli i mediom.

Za to kolejna prelegentka – Maarit Rossi to nauczycielka matematyki, autorka licznych podręczników i jedna z 10 finalistów plebiscytu na najlepszego nauczyciela roku na świecie (Global Teacher Prize 2016).
Gościem BeZee będzie także Kamila Sidor – współtwórczyni i dyrektor generalna Geek Girls Carrot – globalnej organizacji mającej na celu zachęcenie młodzieży do wyboru kariery w branży IT. Znalazła się na liście „New Europe 100” – liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej.
Oprócz ekspertów na scenie zaprezentują się także startupy edukacyjne, które tworzą rozwiązania i aplikacje łączące naukę z zabawą. To okazja do poznania nowości wchodzących na rynek, które pomogą zamienić naukę w pasję.

STARTER i Miasto Gdańsk zapraszają nauczycieli z całej Polski do Gdańska na wyjątkowe spotkanie z Generacją Z. II edycja BeZee odbędzie się 15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Program wydarzenia, lista prelegentów i zapisy są dostępne na stronie: www.bezee.pl. Do 4 listopada nauczyciele i szkoły mogą kupić tańsze wejściówki w ofercie „early birds”.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to tętniący życiem i pomysłami hub, dzięki któremu startupy nabierają rozpędu, a młode, energiczne pokolenie uczy się, co oznacza bycie przedsiębiorczym. STARTER organizuje i współtworzy najważniejsze wydarzenia na światowej scenie startupowej, a także eventy i spotkania dedykowane nowoczesnej edukacji. STARTER to społeczność tysięcy ludzi i ekspertów z całego świata. Dołącz do nas!

STARTER jest prowadzony i finansowany przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości, której fundatorem jest Miasto Gdańsk.

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę