Nasz profile

Panta rhei… tylko co zrobić, gdy nie umiemy pływać?

Aktualności

Panta rhei… tylko co zrobić, gdy nie umiemy pływać?

Panta rhei… tylko co zrobić, gdy nie umiemy pływać?

We wtorek 25 września w „Sztuce Wyboru” w Gdańsku Wrzeszczu odbędzie się 5. spotkanie liderów z cyklu „We lead!”, organizowane przez zespół „Lidera z sercem”. Tematem przewodnim wydarzenia będzie zmiana, a o różnych jej aspektach opowiadać będą Katarzyna Michałowska, Agnieszka Płoska i Monika Rychcik-Leyk.

W trakcie spotkania będzie można poznać odpowiedzi na takie zasadnicze pytania jak: Dlaczego obawiamy się zmian i wolimy zachowywać status quo? Jak bezpiecznie przetoczyć się przez proces zmiany? Jak wykorzystać nasze emocje, by wspierały nas w tym procesie?

Poza prelekcjami w programie przewidziano także panel dyskusyjny oraz sesję networkingową.

Szczegółowy program oraz informacje o zapisach dostępne są na stronie wydarzenia: http://welead.pl

Wydarzenie jest bezpłatne.

O organizatorze:

Lider z sercem jest organizacją non-profit skupiającą liderów i managerów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze przywództwa. Organizowane przez nas spotkania i warsztaty mają na celu kształtowanie postaw liderskich, poszerzanie kompetencji i ćwiczenie praktycznych umiejętności, które pozwalają prowadzić zespoły w atmosferze bezpieczeństwa i skupieniu na celu.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę