Nasz profile

„Iluzja” Marty Minorowicz, z Agatą Buzek i Marcinem Czarnikiem

Multimedia

„Iluzja” Marty Minorowicz, z Agatą Buzek i Marcinem Czarnikiem

„Iluzja” Marty Minorowicz, z Agatą Buzek i Marcinem Czarnikiem

Nominowana do Złotego Lwa na tegorocznym festiwalu w Gdyni „Iluzja” Marty Minorowicz, z Agatą Buzek i Marcinem Czarnikiem w rolach głównych, trafi do polskich kin 9 września. 

Agata Buzek to niewątpliwie jedna z najbardziej uznanych polskich aktorek. Gra nie tylko w naszych rodzimych produkcjach, świetnie radzi sobie także zagranicą. Laureatka wielu nagród w tym „Shooting stars” oraz nagrody na Polskim Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Już 9 września trafi do kin kolejny film z jej udziałem. „Iluzja” Marty Minorowicz to mistery dramat, w którym Agata Buzek wciela się w postać matki szukającej swojego zaginionego dziecka.

W KINACH OD 9 WRZEŚNIA

„Iluzja” to debiut fabularny Marty Minorowicz. Ta pełna tajemnic, przejmująca opowieść o sile ludzkiego ducha i odkrywaniu siebie na nowo po traumatycznych przeżyciach. Grająca główną rolę Agata Buzek, która jest także jurorką na tegorocznym festiwalu Nowe Horyzonty, poprzez swoją naturalną duchowość i ezoteryczność, wprowadziła do filmu wyjątkowy klimat noir.

Tajemniczość i napięcie w tym niezwykłym mystery dramacie doskonale potęgują zimowe klimaty polskiego wybrzeża, a szczególnie wyludnione nadmorskie krajobrazy uchwycone kamerą Pawła Chorzępy. Za muzykę odpowiada Jerzy Rogiewicz, który stworzył także ścieżki dźwiękowe do takich filmów jak „Teściowie” czy „Fucking Bornholm”.

Klimatyczny dramat przywołujący na myśl najlepsze kino skandynawskie

Tydzień po premierze, film będzie walczył o nagrody w Gdyni. „Iluzja” została zakwalifikowana do konkursu głównego na tegorocznym Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę