Nasz profile

441 Hz w rękach Młodych

Trójmiasto

441 Hz w rękach Młodych

441 Hz w rękach Młodych

18 marca (sobota) o godz. 19:00 w Oblackim Centrum Edukacji i Kultury (ul. Elżbietańska 9/10, Gdańsk) odbędzie się koncert „441 Hz w rękach Młodych”. 

Podczas koncertu „Herce” oddadzą swoje głosy w ręce polskich i chińskich studentów aMuz – Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, studiujących na specjalnościach dyrygentura chóralna oraz kompozycja.

W programie koncertu znajdą się utwory świeckie, ludowe i sakralne kompozytorów zagranicznych i polskich, m.in. Kazimierza Serockiego, Andrzeja Bielerzewskiego, Szymona Godziemby-Trytka.

Koncert zwieńczy prawykonanie kompozycji „Kyrie” Franciszka Ruska, którą zadyryguje Anna Wilczewska.

Dyrygenci-studenci:

Sara Leszczyńska

Aleksandra Mazur

Joanna Sołowiej

Weronika Brakoniecka

Jan Dzierżanowski

Weronika Łopata

Juncai Liu

Zichao Liu

Kompozytor-student:

Franciszek Rusek

 

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W SALI WIELOFUNKCYJNEJ

WSTĘP WOLNY

Szczegóły na:

www.facebook.com/events/1360005828099443

Po koncercie zapraszamy do Herbaciarni u Oblatów:

www.facebook.com/HerbaciarniauOblatow

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę