Nasz profile

Moc uśmiechu i dobrej zabawy na PGE Superpucharze PLE. Pompa Team zwycięża główny turniej

Studenci

Moc uśmiechu i dobrej zabawy na PGE Superpucharze PLE. Pompa Team zwycięża główny turniej

Moc uśmiechu i dobrej zabawy na PGE Superpucharze PLE. Pompa Team zwycięża główny turniej

Od trzech lat Polska Liga Esportowa i PGE Polska Grupa Energetyczna tworzą niepowtarzalny w skali światowej event o nazwie PGE Superpuchar PLE. Podczas wydarzenia, które od piątku rozgrywane było na plaży w Gdańsku, mieliśmy prawdziwą moc esportowych i gamingowych atrakcji.

Pierwszego dnia królował Summer Draft Cup, czy unikatowy turniej z influencerami, profesjonalnymi zawodnikami i przedstawicielami społeczności. Fani, którzy przybyli na plaże mogli oglądać rozgrywki o niestandardowym formacie, z elementami rozrywki i ciągle zmieniającymi się regułami gry.

Najlepiej intensywność rywalizacji wytrzymała Pompa Team, która po niezwykle emocjonującym finale pokonała Dynamo Eclot 2:1, zgarniając tytuł mistrza trzeciej edycji i 10 tysięcy dolarów nagrody głównej

Sobota i niedziela wypełnione były już zmaganiami CS:GO. W turnieju głównym w  Gdańsku zobaczyliśmy cztery międzynarodowe drużyny z przedstawicielami 10 narodowości. Najlepiej intensywność rywalizacji wytrzymała Pompa Team, która po niezwykle emocjonującym finale pokonała Dynamo Eclot 2:1, zgarniając tytuł mistrza trzeciej edycji i 10 tysięcy dolarów nagrody głównej.

Ciekawie było też w showmeczach Monte Snack ALL-STAR PLE, czyli finałowym etapie akcji, która przez trzy ostatnie miesiące dostarczała społeczności esportowej elementów niestandardowego contentu, wyzwań esportowych i dobrej zabawy. Gwiazdy Polskiej Ligi Esportowej i Monte Snack najpierw zagrały z międzynarodową drużyną gwiazd, a następnie z najlepszymi uczestnikami challenge’ów. Wszystko to w niestandardowej formule ubarwione dużą ilością dobrej zabawy.

Gamingowe i esportowe emocje połączyliśmy z aktywnością fizyczną, wakacyjnym luzem i pożegnaniem wakacji

–  PGE Superpuchar PLE to event unikalny w skali światowej i o niepowtarzalnym, plażowym klimacie. Z roku na rok wspólnie z Polską Grupą Energetyczną staramy się go rozwijać o nowe elementy i tym razem też tak było. Gamingowe i esportowe emocje połączyliśmy z aktywnością fizyczną, wakacyjnym luzem i pożegnaniem wakacji. Cieszymy się niesamowicie z liczby pozytywnych wiadomości, jakie do nas spływają od gości i uczestników. To jest nasza esportowa, wakacyjna pocztówka wysłana do całego świata – mówi Paweł Kowalczyk, Prezes Zarządu Polskiej Ligi Esportowej.

Oprócz rozgrywek esportowych na plaży w Gdańsku, goście mogli wziąć udział w strefie szachowej prowadzonej przez Michała Kanarkiewicza, warsztatach edukacyjnych przygotowanych przez Fundację Sportu Pozytywnego, wypłynąć na wirtualny rejs na stoisku Polskiego Związku Żeglarskiego, spróbować produktów Monte Snack i sprawdzić się w sportowych wyzwaniach na torze przeszkód od G2A, czy na strefie AWF-u Biała Podlaska.

Partnerami eventu byli: PGE Polska Grupa Energetyczna, G2A, Lech Free, Superbet, Dott, Monte Snack, Endorfy, Diablo Chairs, Red Bull oraz acegear.pl.

Zajrzyj na: https://ple.gg/

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Studenci

Na górę