Nasz profile

Konferencja TYGIEL – zapisy do końca lutego

Aktualności

Konferencja TYGIEL – zapisy do końca lutego

Konferencja TYGIEL – zapisy do końca lutego

Zbliża się wydarzenie naukowe tego roku – Konferencja TYGIEL. Jest to okazja dla studentów, badaczy i pasjonatów nauki, aby dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i osiągnięciami w nauce!

IV tura rejestracji kończy się 29.02.2024 r.

Konferencja TYGIEL 2024 potrwa 4 dni – od 21 do 24 marca! (z czego 21-24 marca będziemy mieli możliwość spotkania zdalnego i łączenia się z Uczestnikami na całym świecie. Natomiast 23-24 marca będziemy mieli okazję prowadzić sesje stacjonarne; również transmitowane online).

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej:

Konferencja TYGIEL to jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych w Polsce, gromadzące co roku w marcu badaczy, naukowców oraz miłośników nauki. To niepowtarzalna szansa do nawiązania kontaktów, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także poszerzenia horyzontów badawczych.

TEMATYKA KONFERENCJI obejmuje prace naukowo-badawcze oraz przeglądowe z wielu dziedzin wiedzy, w tym:
– obszar nauk medycznych i nauk o zdrowiu;
– obszar nauk przyrodniczych;
– obszar nauk ścisłych;
– obszar nauk technicznych;
– obszar nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych;
– obszar nauk humanistycznych;
– obszar nauk społecznych;
– obszar sztuki.

Podczas Konferencji uczestnicy będą mieli możliwość prezentacji swoich osiągnięć badawczych, projektów, prac dyplomowych i doktorskich, korzystając z dwóch form – wystąpienia ustnego lub posteru naukowego. Ponadto, będą mieli szansę wysłuchania inspirujących wystąpień zaproszonych Gości Honorowych oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę