Nasz profile

Płyń pod prąd i zamawiaj jedzenie online!

Aktualności

Płyń pod prąd i zamawiaj jedzenie online!

Płyń pod prąd i zamawiaj jedzenie online!

Życie studenckie nie jest łatwe. Czasy kiedy o jedzenie, pranie i sprzątanie troszczyła się mama minął bezpowrotnie. Będąc na studiach słowo: nauka kojarzy się nie tylko z wkuwaniem ale także z przejęciem tych wszystkich obowiązków, o których do tej pory często nie mieliśmy nawet pojęcia czyli – nauką życia.

Student nie zawsze ma czas, a często nawet i warunki do samodzielnego przygotowywania potraw. Nie mówiąc już o umiejętnościach, które nie każdy wyniósł z domu, a przecież podstawowe kucharskie zdolności przydadzą się każdemu. W końcu jedzenie domowe jest najtańsze i najsamaczniejsze, a przede wszystkim najzdrowsze. Co jednak zrobić gdy na gotowanie nie ma czasu, a goście zaproszeni na imprezę już stoją u drzwi albo gdy podczas nocnego wkuwania zechce się nam czegoś na ząb. Można oczywiście zamówić stanardową pizzę na telefon. Tylko, że ulotka do ulubionego lokalu zapodziała się, a telefon nie został naładowany. W takiej sytuacji najlepiej zamówić jedzenie online na pyszne.pl!

Pyszne.pl to serwis do zamawiania jedzenia przez internet. Dzięki niemu w łatwy, szybki i bezpieczny sposób można zamówić wybrane dania bez ryzyka pomyłki, a nawet bez potrzeby posiadania przy sobie gotówki. Wystarczy podać adres dostawy by zobaczyć listę restauracji, które oferują dowóz w dane miejsce. A wybór jest ogromny, w samym tylko Gdańsku ponad 30 restauracji oferuje swoje dania – online. Masz ochotę na włoską pizzę w nocy, sushi na obiad, a może na kebab z dostawą do domu, wystarczy kliknięcie myszki aby zamówić wybrane dania. Dodatkowo większość restauracji ustala minimalną cenę zamówienia powyżej którego dowóz jest gratis. Płacenie również jest wygodne. Za danie można zapłacić za pośrednictwem strony: robiąc szybki przelew, płąc kartą kredydową lub w systemie PayPal.

Pyszne.pl to zamawianie bez ryzyka. Szybko przeczytasz jakie opinie ma dany lokal i czy jest polecany przez innych klientów. Samemu także można wystawić opienię, co dodatkowo jest nagradzane punktami lojalnościowymi, które naliczane są także przy każdym zamówieniu. Dzięki temu zarejestrowany użytkownik zbiera punkty, które może wymieć na darmowe danie.

Pyszne.pl to nie tylko serwis z ponad 800 partnerskimi restauracjami w całej Polsce ale także prężny Fanpage na Facebooku. Tam do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym bony na zamawianie jedzenia online.

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę