Nasz profile

Redakcyjne wyrywanie wigilijne

Szkoła pisania

Redakcyjne wyrywanie wigilijne

Redakcyjne wyrywanie wigilijne

15 grudnia odbyła się Wigilia redakcyjna. Po omówieniu kilku punktów organizacyjnych, przeszliśmy do zajadania przyniesionych wypieków oraz zabawy w „wydzieranego Mikołaja”.

Zabawa polegała na losowaniu prezentów, a następnie zabieraniu ich sobie nawzajem wg z góry ustalonych zasad.

Jak zwykle na początku, gdy wszyscy są zbyt nieśmiali, by pokazać swoje prawdziwe oblicze i chcą wypaść dobrze w oczach innych, zabawa przebiegała pokojowo. Padały słowa „lubię cię, więc nie zabiorę ci twojego prezentu”. Jednakże, gdy czas mijał, a ktoś odważył się zabrać komuś innemu, coś na czym mu zależało, miła atmosfera przerodziła się w prawdziwą walkę. Każdy upatrywał sobie prezent i obmyślał strategię wyrwania czegoś najlepszego dla siebie. Przez to zapomniano o wcześniejszych deklaracjach, a skupiono się na realizacji założonych celów. Opadł wstyd i każdy z zespołu redakcyjnego mógł poznać prawdziwe oblicza innych. Zabawa zakończyła się pokojowo. Każdy wyszedł przynajmniej z jednym prezentem. Jedni z tym, co sobie upatrzyli, inni z tym, co wylosowali. Mimo to, zabawa była pierwszej klasy, a prezenty pomysłowe. Oto kilka przykładów: litrowy słoik ketchupu Włocławek, kredka w trzech kolorach, kalendarz dla biznesmena lub studencka książka kucharska.

Poniżej kilka wspominkowych fotografii wykonanych przez Michała Matysiaka:

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Szkoła pisania

Na górę