Nasz profile

Młoda Redakcja 2024 – REKRUTUJEMY

Szkoła pisania

Młoda Redakcja 2024 – REKRUTUJEMY

Młoda Redakcja 2024 – REKRUTUJEMY

Program stażu dla Młodej Redakcji składa się z warsztatów dziennikarskich w Warszawie i Berlinie (relacja, wywiad, tworzenie treści online), ze spotkań z przedstawicielami/przedstawicielkami mediów i instytucji partnerskich Fundacji. Staż kończy się wyjazdem na Polsko-Niemieckie Dni Mediów, gdzie Młoda Redakcja relacjonuje na bieżąco wydarzenia konferencji.

W dziesięciu edycjach programu udział wzięło 100 studentek i studentów, powstało ponad 300 relacji z projektów oraz sieć aktywnych alumnów programu.

Zgłoszenia do edycji 2023/2024 prosimy nadsyłać do: 31 października 2023.
Termin stażu: od grudnia 2023 do wakacji 2024.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://mloda-redakcja.fwpn.org.pl/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Szkoła pisania

Na górę