Nasz profile

Stawiamy na dobre dziennikarstwo – Outriders Summit

Aktualności

Stawiamy na dobre dziennikarstwo – Outriders Summit

Stawiamy na dobre dziennikarstwo – Outriders Summit

Jesteś studentką, studentem? Interesujesz się dziennikarstwem? Mamy coś dla ciebie i twoich znajomych! 26 września odbędzie się w Warszawie Outriders Summit!

Dla studentów organizatorzy przygotowali tanie wejściówki, które możecie znaleźć tutaj: https://outriders.network/tickets/
Podczas spotkań na Summicie przewidziano rozmowy o przyszłości i teraźniejszości dziennikarstwa.

– Wydarzenie będzie też okazją do rozmowy z dziennikarzami z całego świata, w tym laureatkami Pulitzera – mówi Jakub Górnicki, organizator wydarzenia. – Takie spotkanie z pewnością da uczestnikom pozytywnego kopa do działania i zainspiruje do nieszablonowej pracy.

Zapisy: https://outriders.network/tickets/

Po latach kryzysu powoli docenia się wartość dobrego dziennikarstwa. Nowe spojrzenie na dziennikarstwo wprowadza czytelnika w świat reportera, opowiadając wciągające historie. Outriders Summit tworzy przestrzeń dla autorów do dzielenia się i współtworzenia, wykorzystując moc technologii opartą na solidnym fundamencie wartości.

Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego tematu niż ten, który składa hołd opowieściom. Historia powinna zawsze być najważniejsza.

Outriders Summit organizowany jest we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza.

Zapisy: https://outriders.network/tickets/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę