Nasz profile

Tydzień Uśmiechu 2018

Aktualności

Tydzień Uśmiechu 2018

Tydzień Uśmiechu 2018

Tydzień Uśmiechu to jedna z największych akcji charytatywnych organizowanych w murach Szkoły Głównej Handlowej. W tym roku zespół Niezależnego Zrzeszenia Studentów SGH już po raz 17. z ogromną pasją współpracuje z przedsiębiorstwami o wielkich sercach, aby wspólnie wspomóc Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

W dniach 9­–14 grudnia na Auli Spadochronowej SGH organizowany jest kiermasz podarunków przekazanych przez ponad 150 Partnerów akcji. Za połowę ceny rynkowej wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć produkty wszelkiego rodzaju: od kosmetyków, biżuterii i książek, przez vouchery do restauracji i kawiarni po karnety na lekcje tańca, kursy językowe czy kulinarne.

Celem akcji jest niesienie pomocy i radości wszystkim tym, którzy tego potrzebują. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na zakup akcesoriów medycznych i prezentów dla dzieci będących pod skrzydłami Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

W trakcie finałowego tygodnia będzie trwała Zakręcona Akcja, czyli zbiórka nakrętek, które zostaną przekazane firmie recyklingowej. Dzięki pozyskanym w ten sposób środkom  w tym samym czasie pomagamy i środowisku, i Hospicjum.

Na tym jednak nie koniec Tygodnia Uśmiechu. W tym roku do akcji dołącza nowa inicjatywa: rusza zbiórka rzeczy i upominków dla dzieci z domów dziecka, organizowana wspólnie z Ogólnopolskim Portalem Domów Dziecka. Zachęcamy do przekazywania podczas finału przedmiotów w dobrym stanie, którymi chcemy się podzielić: książki, zabawki i wszystko, co może być potrzebne i co na pewno sprawi dzieciom radość.

Zapraszamy do udziału we wszystkich akcjach tegorocznego Tygodnia Uśmiechu. Gwarantujemy uśmiech całego zespołu, darczyńców i dzieci, którym wspólnie pomożemy!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę