Nasz profile

IV Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska

Aktualności

IV Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska

IV Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska

W pierwszy weekend kwietnia (5-7 IV 2019) w Gdańsku odbędzie się IV Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska.

Organizowane przez cztery koła naukowe Politechniki Gdańskiej spotkanie młodych naukowców przekaże uczestnikom wizję przyszłości i ochrony środowiska. Dzięki zróżnicowaniu przedstawicieli dziedzin naukowych będzie można posłuchać wielu interesujących dyskusji. Co roku zjeżdżają się do nas uczestnicy ze wszystkich stron Polski, by nawiązać współpracę z innymi naukowcami czy też przedstawicielami branżowymi.

Mówi się, że do trzech razy sztuka, a jadnak dzięki Wam IAKOŚ pojawiło się w kalendarium konferencji już po raz CZWARTY!

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji znajdziecie na stronie:

https://pg.edu.pl/iakos/iakos-2019

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę