Nasz profile

Uważasz, że to Ty zasługujesz na miano Najlepszego Studenta-Chemika w Krakowie?

Aktualności

Uważasz, że to Ty zasługujesz na miano Najlepszego Studenta-Chemika w Krakowie?

Uważasz, że to Ty zasługujesz na miano Najlepszego Studenta-Chemika w Krakowie?

Krakowski studencie, chcesz sprawdzić, co pamiętasz z lekcji chemii? Uważasz, że to Ty zasługujesz na miano Najlepszego Studenta-Chemika w Krakowie? Wkrótce możesz się o tym przekonać!

Już 16 maja na Wydziale Chemii UJ organizowany jest konkurs nauk chemicznych. Quiz 1 z 6,02*1023 to konkurs wiedzy dla najwybitniejszych krakowskich studentów, oparty na zasadach popularnego teleturnieju telewizyjnego. Głównym celem rozgrywki jest wyłonienie zwycięzcy, który otrzyma tytuł Najlepszego Studenta-Chemika Krakowa! Rejestracja rusza już 8 kwietnia! Nie zwlekaj z zapisem, liczba miejsc ograniczona. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody. Jesteś studentem UJ, AGH czy PK? Nie ważne, zapraszamy!

Więcej informacji na plakatach i portalach społecznościowych. Organizatorzy serdecznie zapraszają! – Naukowe Koło Chemii Medycznej i Ochrony Środowiska we współpracy z kołami naukowymi UJ, AGH oraz studentami PK.

Zajrzyj do wydarzenia!

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Aktualności

Na górę