Nasz profile

XXVI INŻYNIERSKIE TARGI PRACY 2024

Kraków

XXVI INŻYNIERSKIE TARGI PRACY 2024

XXVI INŻYNIERSKIE TARGI PRACY 2024

Obroniłeś ostatnio pracę dyplomową i szukasz pracy? Wciąż studiujesz i chcesz zacząć zdobywać doświadczenie zawodowe na wymarzonym stażu? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco – wydarzenie, jakim są Inżynierskie Targi Pracy jest idealnym miejscem dla Ciebie!

6 marca 2024 roku (środa), w godzinach 10:00 – 16:00 spotkajmy się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, niedaleko Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Wydarzenie jest w pełni bezpłatne.

Setki ofert pracy, praktyk i stażów to tylko część rzeczy, które przygotowaliśmy w 26 edycji Naszego wydarzenia! Targi dają niepowtarzalną okazję porozmawiania z przedstawicielami dziesiątek firm – o rekrutacji, warunkach pracy, czy działalności przedsiębiorstwa. W czasie Inżynierskich Targów Pracy będziesz mógł także zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do dokumentu, skonsultować swoje CV, czy dowiedzieć się czegoś więcej o nas – organizatorach.

Nie przegap takiej okazji i już dziś odwiedź naszą stronę internetową oraz social media, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami!

Oficjalna strona wydarzenia:

Facebook: https://www.facebook.com/BEST.itp

Linkedin:https://www.linkedin.com/company/in%C5%BCynierskie-targi-pracy/?viewAsMember=true

Instagram: https://www.instagram.com/itp_best/

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/3b23a9l6r

Do zobaczenia już 6 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim w Krakowie!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę