Nasz profile

Ostatni moment na dostrzeżenie Głębi!

Aktualności

Ostatni moment na dostrzeżenie Głębi!

Ostatni moment na dostrzeżenie Głębi!

Tylko do dzisiaj można nadsyłać zgłoszenia do 10. edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia. Najlepsze zdjęcia wybierze profesjonalne jury. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody – kursy, albumy, vouchery, bony zniżkowe i wiele innych.

 Tegoroczna edycja konkursu to prawdziwa gratka dla miłośników fotografii. Głębia Spojrzenia oferuje wszystkim studentom, którzy fotografią zajmują się amatorsko, możliwość zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności oraz zdobycia atrakcyjnych nagród. Czasem jeden spust migawki może zagwarantować wygraną.

Na zwycięzców czekają m.in. kursy wakacyjne od Krakowskich Szkół Artystycznych, bony konkursowe na 200 zł każdy od Fotografii Cyfrowej Ostrowski, 6 voucherów na łączną wartość 750 zł od Złotych Kursów, vouchery na usługi od LabLab, bony na kursy od Edugrafii, voucher na portfolio w formie strony internetowej od Code-Site, książki od Wydawnictwa Arkady i Cricoteci oraz wiele innych. To nie wszystkie niespodzianki, które czekają na laureatów!

Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane przez jury konkursowe, w którego skład wejdzie grono specjalistów w dziedzinie fotografii. W tym roku prace oceniać będą m.in.: Bartłomiej Jurecki, Mateusz Skwarczek, Grzegorz Kosmala, Mateusz Mrozowski, Elizabeth Shabo i Anna Zborowska.

Głębię swojego spojrzenia można pokazać w ramach trzech kategorii konkursowych:
Kategoria I: Postacie w migawce – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki.

Kategoria II: Dzieła codzienności – fotofelieton: wycinek rzeczywistości.

Kategoria III: Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 fotografie).

Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać do 12 kwietnia na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl. Karta zgłoszeniowa oraz Regulamin 10. edycji konkursu znajdują się na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl. Więcej informacji na temat Głębi Spojrzenia znaleźć można także w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/glebia.spojrzenia/ oraz na instagramowym profilu: @glebiaspojrzenia.

Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, zaś współorganizatorem Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę