Nasz profile

Rozdawanie Magazynu Studenckiego „płyń Pod Prąd”

Szkoła pisania

Rozdawanie Magazynu Studenckiego „płyń Pod Prąd”

Rozdawanie Magazynu Studenckiego „płyń Pod Prąd”

Magazyn Studencki „płyń Pod Prąd” jest rozdawany na dwudziestu pięciu największych uczelniach w Polsce. Zawsze staramy się, by gazety dotarły do zainteresowanych, więc rozdajemy ją studentom idącym na zajęcia.

Chwila ta zawsze jest dla nas przygodą z kilku względów. Po pierwsze, można spotkać naszych czytelników, którzy biegnąć spóźnieni na uczelnię, podbiegają i mówią: o Pod Prąd! Super, że jesteście!, takie chwile dodają skrzydeł.

Po drugie, podczas rozdawania świetnie się bawimy. Bycie razem podczas przerwy jest miłą odmianą, bo najważniejsze są wspólne rozmowy, a przy okazji gazeta sama się rozdaje.

Po trzecie mamy wrażenie, że robimy coś naprawdę ważnego. Rozdajemy ciekawe treści, po to by zainspirować, opowiedzieć ciekawą historię lub powiedzieć więcej o otaczającym nas świecie. Na przykład opowiedzieć, że istnieje coś więcej niż czubek własnego nosa.
Zapraszamy was do czytania naszego magazynu i włączenia się w jego tworzenie.

Jeśli chcesz włączyć się w tworzenie magazynu napisz do nas: naczelna@podprad.pl

Magazyn studencki „płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem.

Misją magazynu jest zrozumieć więcej, w związku z tym nie boimy się pytać o cel, sens i wartości naszych rozmówców.

W gazecie można znaleźć inspirujące reportaże, relacje z wydarzeń, rozmowy z ciekawymi ludźmi. Lubimy pisać o podróżach, bo one rzeczywiście pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy. Patronujemy twórczym inicjatywom studenckim, bo warto!

Magazyn jest rozdawany w Trójmieście, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i Warszawie, a redakcja magazynu mieści się na Politechnice Gdańskiej.
Magazyn jest kwartalnikiem. W jednym wydaniu omawiamy zadany temat z wielu perspektyw po to, by zrozumieć więcej.

podprad.pl
#zrozumiecwiecej
#podprad FB, Snapchat

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Szkoła pisania

Na górę