Nasz profile

VII edycja konkursu „Krok w przyszłość”

Rozwój

VII edycja konkursu „Krok w przyszłość”

VII edycja konkursu „Krok w przyszłość”

Trwa nabór do VII edycji konkursu „Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką z matematyki.

W konkursie można zgłaszać prace magisterskie, licencjackie lub naukowe obronione lub opublikowane w 2022 r.

Pula nagród to 50 tys. zł: nagroda główna w wysokości 20 tys. zł oraz do trzech wyróżnień po 10 tys. zł.

Prace konkursowe powinny promować nowatorskie, oryginalne rozwiązania lub wskazywać nowe kierunki bądź metody badawcze.

Autor zwycięskiej otrzymuje, oprócz nagrody finansowej, statuetkę STEFCIO. Trofeum symbolizuje wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha i odnosi się do jego wielkich osiągnięć.

Wyróżnienia w konkursie przyznaje Jury pod przewodnictwem prof. Pawła Strzeleckiego z Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Pula nagród ufundowanych przez Fundację mBanku wynosi 50 tys. zł. Nagroda główna wynosi 20 tys. zł, a wyróżnienie – 10 tys. zł.

Prace studenckie obronione lub opublikowane w 2022 r. można zgłaszać do konkursu od 30 czerwca do 31 października 2022 r.

Jak zgłosić pracę?

  • przeczytaj regulamin konkursu
  • wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • zadawaj pytania, jeśli takie masz

TUTAJ klikaj w link do konkursu

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę