Nasz profile

Ogólnopolska studencka Konferencja Naukowa „Bliżej Chemii”

Patronaty

Ogólnopolska studencka Konferencja Naukowa „Bliżej Chemii”

Ogólnopolska studencka Konferencja Naukowa „Bliżej Chemii”

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską studencką Konferencję Naukową „Bliżej Chemii”! 

Konferencja ta odbędzie się w formie zdalnej, tym goręcej zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie osoby zainteresowane i rozwijające się w dziedzinie chemii z całej Polski. Będzie to idealna okazja do noworocznego spotkania chemików i wejścia w Nowy Rok z naukowym przytupem!

W Konferencji można uczestniczyć w dwóch formach: jako uczestnik aktywny – w formie referatu ustnego lub posteru albo jako uczestnik bierny.

Tematyka konferencji obejmuje szeroko rozumianą chemię i każdy z jej działów

Konferencja jest bezpłatna, natomiast po jej zakończeniu zostaną wyróżnione najlepsze prezentacje i postery w każdej z sesji. Każdy uczestnik – zarówno aktywny jak i bierny – otrzyma certyfikat uczestnictwa w wersji cyfrowej.

Rejestracja rusza 01.12.2022 i potrwa do końca roku.

Informację na bieżąco pojawiać się będą na Facebook’owym wydarzeniu

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę