Nasz profile

Wielkanoc w domu, czyli jak ciekawie spędzić Święta?

Patronaty

Wielkanoc w domu, czyli jak ciekawie spędzić Święta?

Wielkanoc w domu, czyli jak ciekawie spędzić Święta?

Czeka nas Wielkanoc podobna do tej z ubiegłego roku. Wielu studentów spędzi ją w domu, prawdopodobnie w okrojonym rodzinnym składzie.

Autorzy strony „Wielkanoc w domu – czyli jak spędzić Święta zostając w domu” stworzyli stronę, która ma sprawić, by święta były wyjątkowe. Objęliśmy patronatem medialnym to wydarzenie i polecamy wam nietuzinkową stronę „Wielkanoc w domu”, na której znajdziecie wiele świątecznych inspiracji.

W obecnej sytuacji uważamy, że warto spędzić Wielki Tydzień w domu. Strona Wielkanocwdomu.pl w tym pomoże

https://wielkanocwdomu.pl/

Strona zbudowana jest w taki sposób, że warto zaglądać na nią każdego dnia w czasie Wielkiego Tygodnia, ponieważ codziennie będą pojawiały na niej nowe materiały

Na stronie znajdziesz ciekawe opowiadania, fragmenty z Pisma Świętego pomagające w odkrywaniu tego co się stało 2000 lat temu. Pomysły na wspólny czas w domu – inny na każdy dzień Wielkiego Tygodnia.

Tematyczne filmy, słuchowisko, ciekawe artykuły skłaniające do refleksji nad Wielkanocą oraz sugestie jak można pomóc młodszemu rodzeństwu zrozumieć sens świąt.

Zachęcamy do wchodzenia na stronę codziennie, ponieważ każdego dnia Wielkiego Tygodnia będą pojawiały się nowe materiały.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę