Nasz profile

128 pomysłów na Wielki Tydzień

Patronaty

128 pomysłów na Wielki Tydzień

128 pomysłów na Wielki Tydzień

Dzisiaj Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Jeśli chcesz spędzić nadchodzące dni przygotowując się emocjonalnie i duchowo do Wielkanocy, a nie masz na to pomysłu, zapraszamy do odkrycia strony Wielkanoc w domu! 

Wielkanoc w domu to strona, która ma sprawić, by nadchodzące Święta Wielkanocne były wyjątkowe. Objęliśmy patronatem medialnym jej wydanie, w związku z tym polecamy nietuzinkową stronę „Wielkanoc w domu”, na której można znaleźć wiele świątecznych inspiracji.

Wielkanoc w domu – czyli jak spędzić Święta zostając w domu

Strona Wielkanocwdomu.pl inspiruje do spędzenia Wielkiego Tygodnia w wartościowy sposób 

Strona zbudowana jest z kafelków nazwanymi kolejnymi dniami tygodnia. Każdy kafelek jest paczką z prezentami, z których można dowolnie przebierać. Z tego powodu można zaglądać na tę stronę każdego dnia w czasie Wielkiego Tygodnia, by codziennie skorzystać z nowych materiałów.

Na stronie znajdziesz ciekawe opowiadania, fragmenty z Pisma Świętego pomagające w odkrywaniu tego, co się stało 2000 lat temu. Pomysły na refleksję w czasie kolejnych dni Wielkiego Tygodnia.

Znajdziesz na stronie Wielkanoc w domu tematyczne filmy, słuchowisko, ciekawe artykuły skłaniające do refleksji nad Wielkanocą oraz sugestie jak można pomóc młodszemu rodzeństwu zrozumieć sens świąt

Zachęcamy do wchodzenia na stronę codziennie, ponieważ każdego dnia Wielkiego Tygodnia znajdziesz na niej nowe materiały.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę