Nasz profile

Jak spędzić święta zostając w domu?

Cała Polska

Jak spędzić święta zostając w domu?

Jak spędzić święta zostając w domu?

Czeka nas Wielkanoc inna niż zwykle. Wielu studentów spędzi ją w domu, ale prawdopodobnie w okrojonym rodzinnym składzie. Autorzy strony „Wielkanoc w domu” stworzyli stronę po to, aby sprawić, by święta były wyjątkowe. Objęliśmy patronatem medialnym to wydarzenie i polecamy wam nietuzinkową stronę „Wielkanoc w domu”, na której znajdziecie wiele świątecznych inspiracji.

https://wielkanocwdomu.pl/

Strona zbudowana jest w taki sposób, że warto zaglądać na nią każdego dnia w czasie Wielkiego Tygodnia, ponieważ codziennie będą pojawiały na niej nowe materiały

Na stronie znajdziesz ciekawe opowiadania, fragmenty z Pisma Świętego pomagające w odkrywaniu tego co się stało 2000 lat temu. Pomysły na wspólny czas w domu – inny na każdy dzień Wielkiego Tygodnia.

Tematyczne filmy, słuchowisko, ciekawe artykuły skłaniające do refleksji nad Wielkanocą oraz sugestie jak można pomóc dzieciom zrozumieć sens świąt.

Zachęcamy do wchodzenia na stronę codziennie, ponieważ każdego dnia Wielkiego Tygodnia będą pojawiały się nowe materiały.

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Cała Polska

Na górę