Nasz profile

Tragiczne skutki trzęsienia ziemi w Maroku

Pod Prąd

Tragiczne skutki trzęsienia ziemi w Maroku

Tragiczne skutki trzęsienia ziemi w Maroku

W piątek wieczorem trzęsienie ziemi o sile 6,9 stopnia nawiedziło Maroko. Na bieżąco monitorujemy sytuację na miejscu i jeśli tylko będzie taka potrzeba, jesteśmy gotowi w każdej chwili uruchomić swoje wsparcie. Katastrofy naturalne, powodzie, konflikty – UNICEF jest wszędzie tam, gdzie dzieci i ich bliscy potrzebują pomocy.

UNICEF pomaga potrzebującym dzieciom na całym świecie. Trzęsienie ziemi, które w piątek wieczorem wstrząsnęło Marokiem przyniosło katastrofalne skutki i wiele ofiar. Najbardziej ucierpieli mieszkańcy wiosek w górach Atlas, na południowy zachód od Marrakeszu, gdzie trzęsienie miało swoje epicentrum.

Nasze myśli są z wszystkimi poszkodowanymi w wyniku tych tragicznych wydarzeń. UNICEF jest na miejscu, monitoruje potrzeby i jest gotowy do udzielenia niezbędnego wsparcia. Jak tylko władze Maroka wyrażą taką potrzebę, UNICEF przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych, podejmie działania dostarczające pomoc dzieciom, które ucierpiały w wyniku katastrofy.

Aby móc skutecznie pomagać ofiarom katastrof naturalnych, apelujemy o darowizny. Sprawne niesienie pomocy i natychmiastowe uruchomienie wsparcia wymaga dysponowania odpowiednimi środkami. W razie potrzeby mogą one zostać wykorzystane właśnie w takich sytuacjach, jak katastrofa w Maroku.

Darowizny wpłacone na rzecz UNICEF pomagają potrzebującym dzieciom na całym świecie. Dzięki nim niesiemy pomoc humanitarną, zapewniamy opiekę psychologów, pomagamy w kontynowaniu edukacji.

Można pomóc już dziś wspierając zbiórkę.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Pod Prąd

Na górę