Nasz profile

Większy i w nowej lokalizacji KrakJam 2024

Kraków

Większy i w nowej lokalizacji KrakJam 2024

Większy i w nowej lokalizacji KrakJam 2024

Piętnasta edycja KrakJamu. To wydarzenie, które na stałe zapisało się w krakowskim kalendarzu eventowym, jak również na światowej liście największych wydarzeń organizowanych w ramach Global Game Jamu.

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła niemal 200 twórców

To wyjątkowy weekend, gdzie pasjonaci gamedevu z całego świata jednoczą się we wspólnym dziele tworzenia gier na zadany temat. Edycja 2023 zgromadziła niemal 200 twórców, co dało KrakJamowi 15. miejsce wśród wszystkich organizowanych wtedy na całym świecie 778 eventów.

– Bez względu na to, czy zajmujecie się grafiką, muzyką, pisaniem czy programowaniem – miejsce i rola znajdzie się dla każdego, tworzenie gier to multidyscyplinarna dziedzina. Na KrakJamie możecie pojawić się już ze skompletowanym zespołem, ale też bez niego – przed rozpoczęciem jamowania pomożemy samotnym twórcom znaleźć partnerów lub dołączyć do istniejącego zespołu, w którym brakuje jakiejś specjalizacji. KrakJam 2024 powered by Rage Quit Games to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Te relacje często przekładają się na trwałe więzi, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej – Paulina Pyzioł, koordynatorka KrakJamu 2024 powered by Rage Quit Games

Do zabawy można przystąpić w maksymalnie pięcioosobowych zespołach – zarówno uformowanych wcześniej, jak i budowanych już podczas imprezy.


Tym razem ambicje organizatorów są jeszcze większe – w nowej lokalizacji zmieści się aż 300 osób, pomiędzy którymi krążyć będą służący poradami i wsparciem doświadczeni mentorzy.

KRK STATION

Lokalizacja w KRK STATION (zabytkowy budynek Dworca Głównego w Krakowie) przy placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3 gwarantuje łatwy dostęp do transportu międzymiastowego i komunikacji miejskiej. Do dyspozycji uczestników oddane zostaną dwie przestronne sale, strefa chillout i oddzielna przestrzeń do odpoczynku i spania. Tuż obok znajduje się galeria handlowa, a w niej – liczne punkty gastronomiczne, apteki, sklepy.

KrakJam i tak był największym polskim stacjonarnym eventem organizowanym w ramach Global Game Jamu, ale edycja 2024 będzie jeszcze bardziej okazała.

26-28 stycznia w nowej lokalizacji – w KRK STATION

Pasjonaci zespołowego tworzenia gier spotkają się w dniach 26-28 stycznia w nowej lokalizacji – w KRK STATION, zabytkowym budynku dawnego Dworca Głównego w Krakowie.

Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Nawet trzysta osób stanie w szranki w zawodach game developerskich

Nawet trzysta osób stanie w szranki w zawodach game developerskich, na koniec których głosami społeczności wybrana zostanie najciekawsza gra stworzona w ciągu 48 godzin.

Bilety można zakupić na stronie internetowej organizatora – Digital Dragons, zespołu Krakowskiego Parku Technologicznego specjalizującego się w działaniach na rzecz branży gier.

Szczegółowe informacje na temat KrakJamu można znaleźć na fanpage’u na Facebooku.

 

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę