Nasz profile

Epicki rok redakcyjny

Pod Prąd

Epicki rok redakcyjny

Epicki rok redakcyjny

Każdy rok w naszej redakcji, to wiele przeżyć. Czasami nie nadążamy podsumowywać wszystkiego co zrobiliśmy, bo każdy dzień biegnie jak szalony.

 

Są chwile, które człowiek zapamięta do końca życia!

W tym roku pokusiliśmy się o podsumowanie roku wydawniczego i okazało się, że jest to bardzo zachęcające, bo odkryliśmy, że bardzo dużo się działo w redakcji. A to oznacza, że każdy z nas wzbogacił się o nowe umiejętności.
Wydaliśmy trzy magazyny papierowe, rozwijaliśmy naszą stronę, udzieliliśmy prawie sto patronatów, napisaliśmy kilkanaście recenzji, zorganizowaliśmy konferencję Medionalia, a jesienią kilka spotkań w ramach Medionalia Light.

Zdjęcia możesz obejrzeć w filmiku poniżej:

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Pod Prąd

Na górę