Nasz profile

Epicki rok redakcyjny

Pod Prąd

Epicki rok redakcyjny

Epicki rok redakcyjny

Każdy rok w naszej redakcji, to wiele przeżyć. Czasami nie nadążamy podsumowywać wszystkiego co zrobiliśmy, bo każdy dzień biegnie jak szalony.

 

Są chwile, które człowiek zapamięta do końca życia!

W tym roku pokusiliśmy się o podsumowanie roku wydawniczego i okazało się, że jest to bardzo zachęcające, bo odkryliśmy, że bardzo dużo się działo w redakcji. A to oznacza, że każdy z nas wzbogacił się o nowe umiejętności.
Wydaliśmy trzy magazyny papierowe, rozwijaliśmy naszą stronę, udzieliliśmy prawie sto patronatów, napisaliśmy kilkanaście recenzji, zorganizowaliśmy konferencję Medionalia, a jesienią kilka spotkań w ramach Medionalia Light.

Zdjęcia możesz obejrzeć w filmiku poniżej:

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Pod Prąd

Na górę