Nasz profile

Dzisiaj o 18:00 spotkanie z Kubą Kaługą. Mi zależy na… zdrowym rozsądku

Rozwój

Dzisiaj o 18:00 spotkanie z Kubą Kaługą. Mi zależy na… zdrowym rozsądku

Dzisiaj o 18:00 spotkanie z Kubą Kaługą. Mi zależy na… zdrowym rozsądku

Zapraszamy na spotkanie z Kubą Kaługą, który od wielu lat jest reporterem RMF FM.
Jeśli pracujesz jako dziennikarz newsowy, to twoja głowa naładowana jest wiadomościami dobrymi i złymi, a dodatkowo umysł zaabsorbowany myśleniem o siatce powiązań, prawdopodobieństwie zdarzeń i zależności. W napięciu musisz szybko podejmować mądre decyzje. Przy takim sposobie pracy, mottem Kuby jest zdrowy rozsądek! Dlatego w czwartek 25 listopada o 18:00 porozmawiamy z Kubą o tym, jak w zwariowanych latach dwudziestych zachować zdrowy rozsądek, jak sensownie myśleć, szukać wiedzy i umieć rozsądzać docierające do nas informacje.
Jako współorganizator zapraszamy na spotkanie z Kubą Kaługą pt. „A mi zależy na… zdrowym rozsądku”.
Kuba Kaługa – od kilkunastu lat pracuje jako dziennikarz, od 2011 roku jest reporterem Faktów RMF FM. Na co dzień stacjonuje w Trójmieście, relacjonuje wydarzenia z Pomorza i szeroko pojętej północnej Polski. Często zajmuje się tematami związanymi z pracą służb, sądownictwem, ale także sprawami morskimi, ochroną środowiska i ekologią.
W 2019 otrzymał nagrodę MediaTora, przyznawaną dziennikarzom przez studentów dziennikarstwa z 13 uczelni państwowych z całej Polski. Został doceniony w kategorii TORpeda za materiały po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Kilka lat temu zainicjował wraz z Martą Szadowiak i Aleksandrą Mokwą-Kaługa Instytut Zdrowego Rozsądku oraz Spotkania Ludzi Myślących, które odbywały się w Sopocie. Przez wiele lat zajmował się muzyką i był aktywny na scenie rapowej w Trójmieście. W trakcie pandemii wrócił do tego hobby. Wraz z Rafałem Stankiewiczem, pod szyldem „Tripolifonia”, w 2021 opublikowali EP „Stary folder”.
Zapraszamy!
*** Rozmowa będzie transmitowana online na Facebooku SLOT Pomorze ***
Wydarzenie jest organizowane w ramach festiwalu SLOT Pomorze. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Michałowska z podcastu stacja zmiana.

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę