Nasz profile

Niebawem w CSW Łaźnia!

Aktualności

Niebawem w CSW Łaźnia!

Niebawem w CSW Łaźnia!

W tym tygodniu zapraszamy do CSW Łaźnia na spotkanie z Tomaszem Budzyńskim, liderem formacji Armia oraz autorem książki „Soul Side Story”. Będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z tą unikalną publikacją oraz pobudzenie „instynktu czytelnictwa” wśród alternatywnej młodzieży.

Spotkanie w ramach cyklu Mistycy – Literaci – Wariaci odbędzie się w czwartek, 12 stycznia o godz. 19.00. Natomiast w sobotę, 14 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy na pierwszy w tym roku koncert z cyklu In Progress. Tym razem w Łaźni wystąpi [haven] – projekt muzyczny powstały w 2005 roku z inicjatywy Marcina Jarmulskiego. Muzyka [haven] nieustannie ewoluuje i zwodzi, oscylując wokół ambientu, industrialu, idm, muzyki sakralnej oraz orientalnej, wymykające się jednoznacznej klasyfikacji. więcej na www.laznia.pl! Gorąco zapraszamy!! Na obie imprezy wstęp wolny!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę